Witamy w Dobrym Smaku

Firma DOBRY SMAK powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów,
którzy wysoką jakość oferowanych usług chcą połączyć z przystępną ceną.


Nazwa DOBRY SMAK jest najlepszą wizytówką naszych pracowników - fachowców branży gastronomicznej i rozrywkowej, którzy z pasją od lat troszczą się o podniebienia i niezapomniane wrażenia swoich klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Z powodzeniem sprostamy każdemu zleceniu zorganizowania atrakcyjnej imprezy integracyjnej, okolicznościowej lub bankietu, zarówno w plenerze jak i obiekcie, tej kameralnej oraz na kilka tysięcy osób. Poza wyśmienitym zapleczem kulinarnym gwarantujemy dobrą zabawę dzięki licznym atrakcjom zawartym w naszej ofercie. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami w swojej branży.

Mając świadomość różnorodności Państwa potrzeb, każde przedsięwzięcie traktujemy indywidualnie, elastycznie dopasowując się do nich i do charakteru powierzonej nam imprezy. DOBRY SMAK można dostrzec we wszystkich szczegółach naszych realizacji.

Najlepszym dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest zadowolenie klientów i otrzymywane listy referencyjne. Zapraszamy do skorzystania z oferty DOBREGO SMAKU i dołączenia do ich grona!

Dobry Smak - kompleksowy catering.
Wesela, przyjęcia, bankiety, studniówki.